4.631 gösterim
25,87 viral puan

Nokia Android 2017 : Genel Bakış

Nokia 2017 yılına Android telefonlarıyla akıllı telefon sektöründe büyük bir dönüş yapmak üzere. Nokia, cep telefonu endüstrisinde birinci sırayı geri almak adına uzun mesailer harcamakta.
alihandro 05.12.2016 saat 11:37

 1. 2000'lerin başında, Nokia neredeyse her zaman tüketiciler için en iyi seçim olduğunu hatırlayabiliriz. Bununla birlikte, Apple Samsung ve diğer akıllı telefon markalarının yükselişi Nokia'yı yok etti ve Nokia tarihin tozlu defterlerine karıştı.

  2017 yılı Nokia için büyük bir geri dönüş yılı olacak raporlara göre, Nokia 2017 Android olarak iki model çıkaracak. Söz konusu Nokia Android telefonların 2017 yılında piyasaya sürelecek ve Nokia D1C, Nokia P1 isimlerini taşıyacak. Raporlara göre Nokia hala prototip yapım modunda. Dolayısıyla bir sürü değişikliğin olması bekleniyor.

  Finlandiya merkezli teknoloji devi metalik yapılı bir telefon çıkarmak istediği gelen haberler arasında. Fakat Nokia ilginç yenilikçi, işlevsel plastik tasarımları ile biliniyor. Kaynaklar, Nokia Android telefonların 2017'de Nokia'nın tasarımının ve işçiliğinin tamamen değiştirildiğini gösteren metal bir gövdeye sahip olacağını ortaya koyuyor. Elbette, Nokia, bugün hakim olan akıllı telefon markalarının hepsinin metalden yapılmış olduğunu gözlemlemiş olabilir, bu yüzden rekabete ayak uydurmaları için iyi bir seçimdir.  Teknik uzmanlar, Nokia'nın akıllı telefon denklemini doğru alması halinde, 2017 Nokia Android telefonlarının en üst noktaya yükselme şansının yüksek olduğuna inanıyorlar. Zarif, şık görünüm, hızlı işlemciler, yüksek mega pikselli kameralar ve akıllı pazarlama sürücüsü ile eşleştirilmiş olan dayanıklılık, Nokia Android telefonlarını üst seviyeye taşıyor.

  Nokia Android telefonların 2017 sürüm tarihi açıklanacak ancak Şubat veya Mart 2017'de olması bekleniyor. Daha fazla Nokia Android telefonu için 2017 haberleri ve güncellemeleri için Sosyotrend'e göz atın! • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 81 gösterim

 • Toplam Viral: 230 gösterim
 • Toplam Seed: 179 gösterim
 • Toplam Direkt: 4.222 gösterim
 • Viral Puan: 25,87