24.359 gösterim
111,23 viral puan

‘Clash of Clans’ 2016 Aralık Noel Güncellemesi

Supercell tarafından geliştirilen Clash of Clans mobil oyunu Aralık 2016 güncellemesi hakkında bazı detaylar basına sızdırıldı. Yeni birim ve yapıların yanı sıra yeni Klan Savaşları gibi yenilikler bahsediliyor fakat Supercell'den henüz kesin bir açıklama yok.
alihandro 05.12.2016 saat 13:07

 1. "Clash Of Clans" Aralık 2016 güncellemesi hakkında herkes katı bilgi bekliyor. Bununla birlikte, Supercell'in geliştirme ve yayınlanma tarihi ile ilgili önemli ayrıntılar verme gibi niyeti yok görünüyor. Sızdırılan haberler oyuncuların onarılan her gemi için 50.000 altın ile ödüllendirileceğini söyleyen yeni raporlar ortaya çıktı. Raporda, oyunculara kısa sürede mücevher avlamak için şans verileceklerini de ekledi.

  Aralık Noel 2016 güncellemesinin "Clash Of Clans" ın büyük bir parçası olduğu söyleniyor. Sözü edilen deneme için oyunculara yalnızca beş gün verilse de, mümkün olduğunca çok taş toplamak için yeterli bir süre. Yaklaşan "Clash Of Clans" Noel güncellemesi, şirketin mobil oyun endüstrisinde üst konumunu korumaya çalıştıkça, son "Pokemon Go" güncellemesine Supercell'in cevabı olacak.  Neurogadget tarafından hazırlanan bir raporda, yeni "Clash of Clans" Aralık 2016 güncellemesinin popüler "COC" oyununu VR veya Sanal Gerçeklik platformunda sunması bekleniyor. Raporda, yeni VR özelliği Supercell tarafından "Clash Of Clans" Noel güncellemesinin indirilebilir halde bulunması için onaylandığını doğruladı. "Clash Of Clans" Noel güncellemesinin geliştirilmesi ve yayınlanma tarihi ile ilgili daha fazla haber ve güncelleme için beklemede kalmaya devam edin.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 20.063 gösterim
 • Twitter: 56 gösterim

 • Toplam Viral: 20.246 gösterim
 • Toplam Seed: 219 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.894 gösterim
 • Viral Puan: 111,23