36.949 gösterim
626,25 viral puan

Ronaldo ve Ümmiye Teyze İkilisi Neden Bu kadar Sevildi?

Türk Telekom'un yeni reklam filmindeki iki karakter Ümmiye Teyze ve Ronalde neden bukadar sevildi?
AtamertUysaler 20.03.2017 saat 22:34
 1. Biz Sosyotrend ekibi olarak, Türk Telekom'un son reklamı "sen yeter ki hayal el" reklam filmini fazlasıyla beğendiğimizden daha önce de söz etmiştik. Peki bütün Türkiye bu reklam filmini neden bu kadar sevdi?


  Öncelikle Ronaldo'yu ele alalım. Küçük yaştan beri futbol oynayan yetenekli futbolcu, hiçbir zaman istikrarını ve hayallerini bırakmadan sonuna kadar devam etmiş biri. Küçük yaşta başladığı futbol hayatına ilerleyen zamanlarda bir adım atlayarak profesyonelliğe ve en sonda şimdiki pozisyonuna ilerletmiştir.

  Şimdi de Ümmiye Koçak'ı ele alalım. Ümmiye teyzemiz de aynı şekilde hiçbir zaman yönetmen olma hayallerini elden bırakmayan biri. Küçük yaşından beri yönetmen hayallerini elden bırakmayan Ümmiye Teyze, yaptığı kısa filmle Amerika dahil çoğu ülkede ödüllendirilmiştir.

  Yani hem Ronaldo, hem de Ümmiye Teyze hayallerinin peşini asla bırakmayan ve sevdiği işi sonuna kadar devam ettiren iki kişi. İnanıyoruz ki böyle hayallerinden koşan bir ton insan var ve hepsinin ellerinden tutulması gerek.


  Dileriz ki Türk Telekom gibi zirvedeki bütün firmalar da hayallerinin peşinden koşanları unutmaz ve onlara destek çıkar. • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 17.173 gösterim
 • Toplam Seed: 59 gösterim
 • Toplam Direkt: 19.717 gösterim
 • Viral Puan: 626,25