1.786 gösterim
10,51 viral puan

Oyunculara Müjde!

Oyun platformu olan Steam'da ki en iyi 5 ücretsiz oyunu sizler için derledik.
alihandro 22.11.2016 saat 18:44
 1. 1. SMİTE

  Smite (veya SMITE) Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen Üçüncü Gözden oynanan Moba(Çok Oyunculu Savaş Arenası) oyunudur. Oyun Mitolojiyi konu alır ve oyuncular da tanrıları kontrol etmektedirler.  2. WARFACE

  Warface, Crytek tarafından geliştirilen, ücretsiz çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunudur. Crytek'in geliştirdiği ilk MMOFPS'dir. Crytek'in geliştirdiği CryEngine 3 motorunu kullanmaktadır ve oyun içi mapler de çok sayıda Türkiye'ye ait yerler bulabilirsiniz.


  3. PALADİNS

  Paladins, Eylül 2016'da Hi-Rez Stüdyolarının erken erişimli bir ürünü olarak piyasaya sürülen, oyun oynamanıza özel, çok oyunculu, birinci sınıf bir shooter video oyunudur. Steam'de piyasaya çıktığından bir hafta sonra oyun Steam Spy'ye göre 800.000 indirmeyi çekti ve hizmetteki eşzamanlı kullanıcıların en popüler 10 oyunlarından biri oldu. 


  4. WARTHUNDER

  War Thunder, Gaijin Entertainment tarafından Microsoft Windows, OS X, Linux ve PlayStation için geliştirilen devasa çok oyunculu çevrimiçi savaş oyunudur. War Thunder dört ana para birimi kullanır: Gümüş Aslan, Altın Kartallar, Araştırma Noktaları ve Cabrio Araştırma Noktaları kullanır.


  5. BRAWLHALLA

  Brawlhalla, geçmiş ve gelecekteki tarihteki en sadık savaşçıların en iyilerinin, sonsuza dek şampiyonluk turnuvasında savaşan, övünme hakları, sonsuz mead ve bir beatdown sunmanın saf zevkiyle savaştığı, PC için bir 2 boyutlu platform savaşı olan oyun toplayıcısıdır.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 17 gösterim
 • Toplam Seed: 170 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.599 gösterim
 • Viral Puan: 10,51