4.813 gösterim
19,33 viral puan

Android İçin En İyi 4 Web Tarayıcı

Sosyotrend ekibi olarak Android kullanıcıları için gerek hız gerek stabilite bakımından üst düzeyde 5 tane web tarayıcısını listeledik.
Tahsin Karabulut 05.12.2016 saat 12:32
 1. 1. Mozilla Firefox

  Firefox, gerek stabilite, gerek web sayfa açma hızı açısından gerçekten iyi bir mobil web tarayıcısı. Temiz ve stabil arayüzüyle kullanıcılara internette rahat bir gezinti imkanı sunuyor. Bunun yanında içinde gelen AdBlock eklentisiyle mobilde çile olan reklamları aza indirme imkanı sunuyor.
 2. 2. Opera Web Tarayıcısı

  Opera kullanıcılara her zaman en hızlı ve en stabil tarayıcı olduklarını vaat ediyor. Gelişmiş indirme yöneticisi ile artı puanı kapan Opera geçmiş sürümlerinde Facebook, Youtube gibi sitelerden video indirme imkanı sunup, Güncel sürümünde bu özelliği kaldırmasıyla eksi puanı kapmadan geçmiyor.
 3. 3. Dolphin Tarayıcı

  Dolphin diğer tarayıcılardan bağımsız olarak, popup vs reklamları engelleme, web sayfalarının parlaklıklarını ayarlama (gece modu vs), tam ekran kullanılabilme gibi bir dizi özelliği barındırıyor. Hız konusunda artı puan alan tarayıcı, zaman zaman çökmesi, Chrome altyapısına benzemesiyle eksi puanı benden kaptı.
 4. 4. Chrome Tarayıcı

  Android'in mimarlarından Google'ın kendi çıkarmış olduğu tarayıcıyı eklemeden geçemedik. Hızlı ve kolay arayüze sahip Chrome, Bilgisayar'da kullandığı RAM'in aksine telefonda gayet stabil çalışmakta. İçinde gelen Google Translate ile sayfaları ek bir uygulamaya veya sayfaya ihtiyaç duymadan çevirebilme yönüyle artı puanı benden aldı. eleştirilecek pek bir yönü gözüme çarpmadığı için eleştirmeden tam puanı yapıştırıyorum bu stabil tarayıcıya.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 35 gösterim
 • Twitter: 59 gösterim

 • Toplam Viral: 128 gösterim
 • Toplam Seed: 249 gösterim
 • Toplam Direkt: 4.436 gösterim
 • Viral Puan: 19,33

İlgili Haberler