2.667 gösterim
17,78 viral puan

Değişilmez Galaxy Note Serisi

Galaxy Note 7, bir felaket olabilir, ancak bu, Samsung Note markasının başarısızlığa mahkum olduğu anlamına gelmiyor. Geri çağrılan cihazlarını iade etmeyi reddeden oldukça sayıda Note 7 alıcısı bulunmaktadır.
alihandro 12.12.2016 saat 11:05

 1. Bildirildiğine göre, hala Samsung'a geri çağrılan cihazlarını iade etmeyi reddeden oldukça sayıda Note 7 alıcısı bulunmaktadır. Bu Note serisinin değiştirilemez bir telefon modeli olduğu anlamına geliyor. Bu aynı zamanda Galaxy Note 8'in 2017'de büyük bir hit olabileceği anlamına geliyor.


  Samsung, üçüncü kez tüm Note sahiplerini iade etmeye teşvik ediyor. Şimdilik şirket, kibarca sorulmadan öteye gidiyor ve Note 7 cihazlarının şarj edilmesini yüzde yüzüyle sınırlıyor. Bunun üzerine, Samsung ayrıca Note 7 telefonlarını şebeke sağlayıcılarından da yasaklayacak. Bu, tüm lokasyon ve taşıyıcılar için geçerli olabilir veya olmayabilir, ancak hatırlama ile bağlantılı olarak Samsung'un en keskin adımlarından biri.  Samsung Galaxy Note 8 Dedikoduları


  Şu andan itibaren, sonraki Note ile ilgili olarak teyit edilen tek şey iptal edilmemesidir. Şartnameleri ve özellikleri gelince, çok sızdırılmış değil. Samsung'un bir sonraki sürümü Galaxy S8 olduğundan bu oldukça anlaşılabilir bir şeydir, bu yüzden dikkat çekimi hala normal amiral gemisindedir. Note 7'ye dönmek için isteksiz olan herkes için en iyi akıllı telefon tercih olacaktır. Samsung'un Not 7'yi hatırladığında web'in gördüğü rant miktarı oldukça fazladır.

  Şüphesiz, Note 7 yerine tercih edebilecek o ayarda çok sayıda marka ve model yok. Not 5'e geri dönmek, kullanıcılarının çoğunun söz konusu Not'un çok şey kaçırdıklarını ve Not 4'ün daha iyi bir sürüm olduğunu söylediği için hoş karşılanacak bir fikir değildir. Söylemeye gerek yok, şu anda Note 4, çok eski olduğunu düşünerek bile istenmeyen bir öneri. Açıkçası Galaxy Note 8, tüketicilerin birincil fazlalıklar için açlığını besleyebiliyor.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 49 gösterim

 • Toplam Viral: 60 gösterim
 • Toplam Seed: 150 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.457 gösterim
 • Viral Puan: 17,78