3.849 gösterim
6,96 viral puan

ORC Araştırma Sonuçları Açıklandı: İşte En Başarılı Belediye Başkanları

ORC son 3 yılın en iyi Belediye Başkanlarını açıkladı. O ilçede yaşayan halk arasında yapılan ankete göre bir manada belediye başkanlarıın çalışkanlıkarı ve halk tarafından sevilmesi de ölçülmüş oluyor. Yeşil'e verdiği destekle tanınan Osmangazi belediye başkanı Mustafa Dündar yeşile verilen desteğin halkın gözündeki yerini ispat etmiş oldu.
sosyotrend 14.03.2017 saat 13:42
  1. Gelişen dünyada kamuoyu araştırmaları epey önem taşıyor. ORC de alanındaki en önemli araştırma kurumları arasnda başı çekiyor. Son araştırmada da belediye başkanlarının başarıları yer alıyor.
  2. Özellikle büyükşehir ilçe belediye başkanlarının yer aldığı sıralama dikkat çekiyor. Listede M. Tevfik GÖKSU İsmail KİMYECİ Mustafa DÜNDAR Mehmet ÇERÇİ ve Olgun Atila son 3 yılın liderleri olarak görülüyor.
  3. Osmangazi belediye başkanı Mustafa Dündar'a ayrı bir parantez açmakta fayda var. Kendisi Osmangazi'nin çehresini değiştiren isim. Özellikle yeşile verdiği önemle ön plana çıkıyor. Çalışkanlığıyla da halkın takdirini çoktan kazanmış durumda. Osmangazi halkı da doğal olarak güzel hizmetlerini devamını bekliyor.
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 210 gösterim
  • Toplam Seed: 553 gösterim
  • Toplam Direkt: 3.086 gösterim
  • Viral Puan: 6,96