3.679 gösterim
7,40 viral puan

Yazılım Geliştiricileri Yılda 100.000 Dolardan Fazla Kazanıyor

Yazılım Geliştirici Sertifika Paketi'ndeki dersler, başarılı olmak için çeşitli kodlama dillerini, değerli geliştirme araçlarını ve hatta zekasını öğretiyor.
sosyotrend 15.06.2020 saat 10:08
 1. Son birkaç aydır evlerimizde çalıştığımız zamanlarda öğrenilecek harika dersler var

  İşe gidip gelirken çektiğiniz trafik ile mücadele etmek, sinir bozucu arkadaşlarınızla uğraşmak ve genellikle fiziksel bir ofiste gününüzün 9 saatini ve daha fazlasını harcamak... Eve geldiğiniz an bir zafer kazanmış gibi hissedersiniz.

  Hal böyle olunca, evinizden çalışıp para kazanmak size de daha zevkli gelmiyor mu?
 2. Eğer öyleyse, bir kariyer değişimine ihtiyacınız var

  Web çalışmalarından hoşlanıyorsanız, ortalama bir ABD web geliştiricisinin her yıl altı rakamlı bir maaş çektiğini düşünmeye değer. - ve Yazılım Geliştirici Sertifikasyon Paketi'ndeki eğitim (39,96 $, TNW Deals'dan yüzde 90'ın üzerinde) evde geçirdiğiniz zamana değecek yeni bir mesleğe başlamanıza yardımcı oluyor.
 3. Program, acemi kodlayıcıların becerilerini geliştirmelerine ve deneyimli programcıların bazı eski dillerin tekrar üzerinden geçmesine ve hatta yeni bir şeyler öğrenmesine yardımcı olmak için 40 saatten fazla zorlu bir web eğitimi sunan dokuz ayrı kursu bir araya getiriyor.
 4. Öncelikle, HTML için Herkes İçin HTML: Java Programlama ile HTML ve Java'da Gerçek Dünya Kodlama: Çekirdek Java'yı Öğrenin ve Java Becerilerini Geliştirin kursları, web'in en eski ve halen en çok kullanılan disiplinlerinde temel eğitim sunuyor.
 5. Bu arada, Python: Python'u Gerçek Python Uygulamalı Örnekleriyle Öğrenin ve 6 Saatte C #: C # Komple Yeni Başlayanlar İçin C # kodlama kurslarıyla kullanıcıları modern avantajlar ve platformlar arası çok yönlülük getiren kodlama dilleriyle de buluşturuyor.

  Çapraz platformdan bahsetmişken, Xamarin: C # Kodları ile Yerel Çapraz Platform Uygulamaları Oluşturma kursu da öğrencilere uygulamalarınızın beklendiği gibi çalışmasını sağlayan yerel kodlama için değerli bir araç olan Xamarin çerçevesini kullanarak oluşturma fırsatı sunuyor.
 6. Son olarak, Mobil Uygulama Pazarlaması: Scratch'dan Uygulamadan Para Kazanın kursuyla yazılımcılara mobil dünyadan kazanma konusunda da alternatifler sunuyor.

  Bu paketteki bazı kursların normalde yaklaşık 200 $ olduğunu varsayarsak, bu koleksiyonun tamamını ders başına 5 $' dan daha düşük bir maliyetle, sadece 39,99 $ karşılığında satın alarak ekonomi yapabilirsiniz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 56 gösterim

 • Toplam Viral: 62 gösterim
 • Toplam Seed: 497 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.120 gösterim
 • Viral Puan: 7,40