802 gösterim
14,85 viral puan

World of Tanks Blitz Sonunda Steam'de

iOS, Android, Windows veya Mac OS X Farketmez Oyuncular Bir Arada
alihandro 11.11.2016 saat 12:35
 1. World of Tanks Blitz Steam Vitrinlerinde ki Yerini Aldı


  World of Tanks Blitz dün akşam Steam'da ki yerini aldı. Telefon ve tabletlerden oynayan oyuncular böylelikle bilgisayardan oynayan oyuncularla karşılaşabilecek. Bilgisayar başından oyuna bağlanmak oyuncuların tamamen kendi tercihi. Ayrıca akıllı telefondan bağlanan oyuncular sadece telefon üzerinde bağlananlarla oynayabilme seçeneği de mevcut.

  Oyunun steam'da ki betasını 200.000 indirdi ve oyunu test etti. World of Tanks Blitz'ciler yeni bilgisayardan oynama özelliğini uzun bir süre test ettiler ve oyunun son hali yani betasının bitmiş hali oyunu beta oynayanların yorumlarına göre şekillendi.

  Andrey Ryabovol yani World of Tanks Blitz'in Yayın Direktörü açıklaması: “Oyunun Windows, Google ve Apple’da çoktan yer aldığı düşünülürse Steam mağazına girmemesi düşünülemezdi. Kullanıcılarımıza World of Tanks Blitz’i istedikleri yer, zaman ve kanallarda oynama özgürlüğü sunduğumuz için son derece mutluyuz. Yeni oyuncularımıza bu vesileyle şimdiden aramıza hoş geldiniz diyor, herkesin ister mobil ister PC üzerinde oyunun keyfini doyasıya çıkarmalarını diliyoruz,” bu şekilde.

  Oyunun Steam’e gelişiyle birlikte oyun çok farklı bir hal aldı. Wargaming.net ID’sine sahip kullanıcılar oyuna telefondan tabletten pc den nerde bağlanırsa bağlansın geçmiş deneyimleri, bilgileri, başarıları ve kredileri aynı şekilde kalıcak.

  World of Tanks Blitz Steam linki: http://store.steampowered.com/app/444200/
  World of Tanks Blitz hakkında bilgilerin bulunduğu resmi site: http://wotblitz.eu
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 38 gösterim
 • Toplam Seed: 54 gösterim
 • Toplam Direkt: 710 gösterim
 • Viral Puan: 14,85