1.152 gösterim
20,57 viral puan

Sony' den OLED TV Girişimi

Sony, Ocak ayında Las Vegas'ta yapılacak olan CES 2017'deki kendi OLED TV'sini duyurdu. Sony'nin OLED TV üretimine girme planının son gelişmesiyle ilgili söylentiler doğru olabilir
alihandro 06.12.2016 saat 13:18

 1. Sony, Ocak ayında Las Vegas'ta yapılacak olan CES 2017'deki kendi OLED TV'sini duyurdu. Sony'nin OLED TV üretimine girme planının son gelişmesiyle ilgili söylentiler doğru olabilir.

  Sony'nin OLED TV'sini, tüketici elektroniği fuar tanıtımında, Las Vegas'ta CES 2017'de başlatacağını gösteren kanıtlar var. Şu anda LG'nin hakim olduğu OLED pazarına girmek için Sony markalı OLED TV ekranlar piyasaya sürelecek.

  Organik ışık yayan diyot veya OLED, TV teknolojisinde en önemli ilerlemelerden biridir. OLED TV, Sony gibi pazardaki herhangi bir LED veya LCD TV'den daha ince, daha hafif ve enerjiden daha verimli. LG markası, CES 2014'te ilk OLED TV'sini piyasaya sundu ve o zamandan beri piyasaya hakim oldu.  İngiltere'nin bir başka markanın temsilcisi Forbes'e göre, Sony'nin yakında çıkacak olan CES 2017'deki yeni OLED TV serisini açmayı planladığı açıklandı. Sony OLED TV fikri doğru olmayabilir, ancak Koreli bir web sitesinin yakın tarihli bir raporunda LG ekran, OLED üretimi için paneller tedarik etmek üzere Sony ile görüşmeler yapıyor. Öte yandan Sony, Sony OLED TV'yi CES 2017'de açmanın söylentilerle ilgili planları hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

  Sony, piyasadaki LCD 4K HDR TV'lerin önemli üreticilerinden biridir. Sony'nin sunduğu standart LCD TV bile LCD standartları açısından göze çarpan özelliklere sahip. Bu arada, Japon teknoloji devinin gerçekten LG OLED panelini kullanarak Sony OLED TV üretimine nasıl gideceğini ve şirketin pazarda nasıl gelişeceğini görmek ilginç. Şu an itibariyle, bu söylenti hakkındaki gerçek CES 2017'de Ocak ayında kendini gösterecek.


 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 38 gösterim
 • Toplam Seed: 56 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.058 gösterim
 • Viral Puan: 20,57
şu an popüler
 • Reklamı Atla