3.708 gösterim
14,15 viral puan

Pokemon GO'dan Büyük Güncelleme

Pokemon Go'da Poke Balls atarken oyuncuları delirtiyordu bu güncellemeyle artık buna son veriliyor. Ayrıca Pokemon Go, birkaç hafta boyunca en çok indirilen iOS uygulaması olarak yer aldı.
alihandro 09.12.2016 saat 15:19

 1. Güncellemeler hakkında çıkan haberler DigitalSpy tarafından güçlendi. Dört ay önce, yeni izleme özelliği birkaç ay boyunca San Francisco koyunda test edildi. Test, her bölgeye en yakın Pokemon yaratıklarını işaret ediyor.

  Önceki versiyonun aksine, oyuncular yaratıcıların yerlerini kabaca tahmin edebilir. Pokemon ve Pokestop sabittir, böylece GPS işlevinin daha azına ihtiyaç duyulmaktadır. Pokemon Go oynamak konusunda hâlâ ikna olmadıysanız, bu sefer bazı nedenlerle yeniden düşünün.  Birincisi, sunduğu eğlence dışında, Pokemon Go, egzersize teşvik eder. Bir Pokemon yaratığını kovalamak için yürümeyi ve hatta koşmayı düşünün. Bu uygulama sizi hiç hayal etmediğinizden daha fazla taşımaya iter.

  Ayrıca, aynı ilgi alanına sahip yeni insanlarla tanışmanıza, böylece sosyal ağınızı oluşturmanıza ve güçlendirmenize olanak tanır. Yeni arkadaşlar bir yana, Pokemon Go oynamak da sizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı bir araya getiriyor.

  Pokemon Go sizi daha önce hiç ziyaret etmediğiniz yeni mekanlara taşır. Rahatlamak ve tadını çıkarabileceğiniz yerleri keşfetmek için harika bir yoldur. Ve son olarak, kendinizi sıkıntıya çekmenin ve günlük hayatta sıkıntılarınızdan kurtulmanın harika bir yoludur.


 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 15 gösterim
 • Toplam Seed: 262 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.431 gösterim
 • Viral Puan: 14,15