993 gösterim
12,41 viral puan

Oculus Touch Bu Hafta Satışa Sunuluyor

Oculus Rift VR kulaklık seti için geliştirilmiş iki elle hareket kontrol cihazı Oculus Touch bu hafta piyasaya çıkıyor. Nvidia bu olayı kutlamak için VR hayranlarının ve PC oyuncusunun kaçırmak istemeyeceği tatlı ödüllerin bir listesini veriyor.
alihandro 12.12.2016 saat 11:59

 1. Artık önümüzdeki Cuma gününe kadar oyuncular yeni bir Nvidia GeForce GTX 1080 GPU, özel bir oyun bilgisayarı ve birkaç ücretsiz Oculus Touch destekli Oculus Rift VR oyunu kazanma şansını elde edebiliyor. Katılmak için oyuncular sadece Cuma gününden önce Nvidia GeForce'un Facebook veya Twitter kanallarında yorum yapmanız yeterlidir. Ayrıca yorumunuzda @NVIDIAGeForce ve @Oculus etiketlenirken hashtag #VRReady'yi eklemelisiniz.

  Oculus Rift VR kulaklık paketinin içinde Oculus Touch kontrol cihazları ve bir Nvidia GeForce GTX 1070 bulunuyor. Kazanmak isteyenler için, yalnızca 30 Aralık'a kadar yeni GeForce Deneyimi'ni indirip giriş yapmanız yeterlidir. Ancak, Oculus Rift'de herhangi bir şey oynamayı planlıyorsanız, en son Game Ready 367.19 WHQL sürücünüze yüklemelisiniz.


  Oculus Touch, daha gerçek bir deneyim için el pozları ve sosyal jestleri VR'ye getirmek için hassas izleme ve ergonomik sap tasarım işi ile donatılmıştır, diye açıklandı. Dikey tutma yerine eğik tutma, kullanıcının baş parmağını ve işaret parmağının bağımsız hareket etmesini sağlar.


  Bu, kazara tetiklenmeleri önlemeye yardımcı olur ve kullanıcıyı tamamen kontrol altına alır. Touch'ın dengeli ağırlık dağılımı ile kullanıcı elinde doğal hissediyor ve sanal dünyada keyif alıyor. 


 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 42 gösterim

 • Toplam Viral: 49 gösterim
 • Toplam Seed: 80 gösterim
 • Toplam Direkt: 864 gösterim
 • Viral Puan: 12,41