sosyotrend
Puanı : 106211.05
Viral haber merkezinde yer alamak için tıkla.

Hakkında

Haberself.com herkesin haber ekleyebileceği bir haber altyapı sitesidir. Bu haber sitesinin aynısını oluşturabilirsiniz. Haberself türkiyenin viral haber merkezi. Haber Eklemek İçin Tıkla. tıkla.
 • Dünyaca Meşhur Mimari ve Sanat Eserlerinin Farklı Açılardan Çekilmiş Sizleri Çok Şaşırtacak Fotoğrafları

  Bakıp bakıp hayran kaldığımız `sanat` eserlerinin, yapıların aslında geniş açıdan bakınca çok da muhteşem görünmediğini kanıtlayan fotoğraflar. Çevreleri şehir ve kalabalık. Ne belgesellerde ne de fotoğraflarda bize gösterilenlerden daha farklı görüntülere sahip.

  21.10.2017 20:48
 • Yabancı Fotoğrafçıların Balonla Kapadokya Üzerinde Çektikleri Göz Alıcı Manzara Fotoğrafları

  Kapadokya her yıl turistlerin akın akın geldiği ve görükleri karşısında büyülendikleri bir yer. Ülkemizin doğal güzelliklerinden sadece biri olan Kapadokya'ya sanatçılar da uğruyor. Balonla seyahat etme keyfi yaşayan sanatçıların objektiflerinden çıkan birbirinden harika karelere bir göz atalım.

  20.10.2017 16:35
 • Ünlü Japon davul grubundan Bursa’da unutulmaz gösteri

  `Bursa` Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Türkiye turnesi kapsamında Bursa’ya gelen ünlü Japon davul grubu Ondekoza, davul ritimleri ve hareket dolu olağanüstü performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı.

  20.10.2017 15:21
 • Lösemili Çocuklara Anlamlı Destek

  Maltepe Belediyesi ve Maltepe Yönder Okulları işbirliğiyle düzenlenen “Oyuncak Pazarı” etkinliğine katılan çocuklar, `oyuncak` ve kitaplarını satarak, lösemili çocuklara maddi destek sağladı.

  17.10.2017 16:21
 • Bu Gördüklerinizin Hepsi 3 Boyutlu Yazıcıyla Oluşturuldu

  Protezler, `müzik` aletleri, `ev eşyaları,` hatta evler ve `arabalar.` 3D yazıcı teknolojisi gün geçtikçe harikalar yaratıyor.

  17.10.2017 15:39
 • National Geographic Fotoğrafçısı Jeremy Horner BursaFotoFest’te

  Dünyanın sayılı `fotoğraf` festivallerinden biri olan BursaFotoFest’te, `fotoğraf` sevdalıları usta isimlerle bir araya gelme imkanı buluyor.

  12.10.2017 18:02
 • Bursa’nın İpek Halıları Kumkapı Halıları Sergisi’nde

  Türk ve İslam Eserleri Müzesi’ndeki etkinliğe İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul İl `Kültür` ve `Turizm` Müdürü Coşkun Yılmaz, Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Lucien Arkas katılım sağladı.

  11.10.2017 15:51
 • İnsan Hayatını Daha da Kolaylaştırmak Adına Üretilmiş, Gelişmiş Teknoloji Ürünleri

  `Teknoloji` `insan` için var. Birçok firma da her alanda insanların hayatlarını kolaylaştırmak için uğraşıyor. Mühendislik, `tıp,` `mimari` ve tabii ki bankacılık...

  11.10.2017 12:55
 • Serebral Palsi Farkındalık Günü

  `Bursa` Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü Engelli Hizmetleri Birimi, ‘Serebral Palsi Farkındalık’ günü için bir `dizi` etkinlik düzenledi.

  10.10.2017 13:53
 • Game Of Thrones Dizisindeki Zırhlar ve Üzerlerindeki İnanılmaz Ayrıntılar

  Aslında çoğu izleyicinin dikkatini bile çekmiyor bunlar. Ancak, yapımın ne kadar kaliteli olduğunun da kanıtı niteliğindeler.

  10.10.2017 11:12
 • Sayfa :

  Hakkında

  Haberself.com herkesin haber ekleyebileceği bir haber altyapı sitesidir. Bu haber sitesinin aynısını oluşturabilirsiniz. Haberself türkiyenin viral haber merkezi. Haber Eklemek İçin Tıkla. tıkla.