Tahsin Karabulut
Puanı : 124234.43
Mottonuzu Belirleyin.

Hakkında

Creative
 • Osmangazi Belediyesi Çevreye Duyarlılık Konusunda Emin Adımlarla Yürüyor! İşte Detaylar..

  `Bursa` Osmangazi Belediyesi çevreye duyarlılık konusunda emin adımlarla yürürken aynı zamanda `hayvan` dostlarımıza yaptıkları yardımlarla ön plana çıkıyor.

  23.03.2017 15:30
 • Bursa Osmangazi Belediyesi'nin Başlatmış Olduğu Yeşil Bursa Osmangazi Projesi Nedir? Nasıl Gidiyor?

  `Bursa` Osmangazi Belediyesi'nin başlatmış olduğu Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ın da yakından takip ettiği bir nevi ağaçlandırma projesi olan fakat çok üstünde durulması gereken bir proje olan Yeşil `Bursa` Osmangazi hızla devam ediyor. İşte detaylar..

  22.03.2017 00:27
 • Türk Telekom'un Dünya Yıldızı Ronaldo ile Arasındaki Bağ'ı Araştırdık!

  Türkiye'nin lider telekomünikasyon şirketlerinden Türk Telekom, Geçtiğimiz senelerden beridir `Dünya` yıldızı futbolcu Ronaldo ile çekmiş olduğu reklamlar olsun, twitter'da mentionlaşmalar olsun araları bayağı samimi gibi. İşte Ronaldo ile Türk Telekom arasındaki bağ.

  19.03.2017 18:51
 • Hayallerinize İnanarak Yapabileceğiniz 5 Farklı Tavsiye

  Sen Yeter Ki Hayal Et mottosuyla yola çıkan Türk Telekom'un Ronaldo'lu Ümmiye Teyze'li reklamı sosyal medya'da `trend` oldu. Bizler Sosyotrend ekibi olarak bu mottodan yola çıkarak sizlere bir liste hazırladık.

  18.03.2017 16:21
 • Teknoloji Dünyasında Hayal Edip Hayallerini Gerçekleştiren 5 İnsan

  Türk Telekom'un sosyal sorumluluk projesi olarak reklamını yaptığı Sen Yeter Ki Hayal Et projesi kapsamında Ümmiye Teyze ve Ronaldo'nun bulunduğu reklam filmini çekmişti. Evinde oturmak yerine tiyatro ve film yönetme hayalinin peşinde koşan Ümmiye Teyzenin büyük bir yıldızla reklam filmi çekme hayalini Türk Telekom gerçekleştirmişti.

  18.03.2017 14:39
 • Cristiano Ronaldo'nun 21 Milyon Euro'luk Evinde Türk Telekom Reklam Filmi Çekildi!

  Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo, Türk Telekom'un Sen Yeter ki Hayal Et reklamı için evinin kapısını açtı. zamanını nasıl geçirdiğinden ve evdeyken neler yaptığından dolayı biraz rahatsız olabilirsiniz. :)

  18.03.2017 13:49
 • Günümüzde Hayallerine İnanarak Gündeme Oturmuş 3 Teyzemiz

  Bu listemizde günümüzde el emeğiyle hayallerine kavuşan 3 teyzemizi konu alıyoruz. Teyzelerimiz "köylü" gibi aşağılayıcı ithamlara inat dişini tırnağına takarak hayallerine kavuşmuşlar.

  15.03.2017 11:53
 • Ümmiye Teyzemizin Yönetip, Ronaldo'nun Oynadığı Türk Telekom Reklam Filminde Kimsenin Görmediği 3 Ayrıntı!

  Geçtiğimi gün yayınlanan Türk Telekom - Sen Yeter ki Hayal Et Reklamındaki 3 Ayrıntıyı Derledik. Eminim Çoğunuz Bu Ayrıntıları Fark Etmediniz..

  15.03.2017 11:25
 • Cristiano Ronaldo'lu, Ümmiye Teyzeli Türk Telekom Reklamı Neden Bu Kadar Sevildi?

  Geçtiğimiz gün yayınlanan Türk Telekom'un #senyeterkihayalet sloganlı kısa `film` tadında `reklam` filmi sosyal medya'da büyük bir ses getirdi. Reklam başta Ekşi Sözlük, İnci Sözlük, Uludağ sözlük, `Twitter,` `Facebook,` `olmak` üzere bir çok `sosyal medya` sitesinde gündeme girdi. Peki neden?

  15.03.2017 11:12
 • Ümmiye Teyze'nin Yönetip Cristiano Ronaldo'nun Oynadığı Reklam Popüler Oldu!

  Türk Telekom ‘Sen Yeter ki Hayal Et’ sloganıyla insanlara hayallerini gerçekleştirmeleri için ihtiyacı olan teknolojiyi sunduğunu, sadece ‘hayal etmek’ gerektiğinin altını çiziyor. Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, “Siz yeter ki hayal edin, bu hayalinizi gerçekleştirmek için Türk Telekom her zaman yanınızda’ diyeceğiz.” şeklinde konuştu.

  14.03.2017 22:50
 • Sayfa :

  Hakkında

  Creative