56.035 gösterim
1,50 viral puan

Günlük Hayatı Daha Kolay Hale Getiren 8 Uygulama

İş hayatı, ev hayatı ve elbette eğlence Bunların hepsini planlamak ve hepsi için yardım almak üzerine tasarlanmış çeşitli uygulamalar mevgcut.
sosyotrend 20.04.2023 saat 13:41
 1. 1. Duo

  Hem Android hem de iOS'ta bulunan Duo ile, uygulama ve telefon numarası olan herkesle görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Kullanımı basit ve oldukça pratik.
 2. 2. Headspace

  Olimpiyat atletleri ve Richard Branson'dan Arianna Huffington'a kadar önemli kişiler, şimdiden uygulamanın dünya çapındaki 10 milyondan fazla kullanıcısı arasında yer alıyor. Ücretsiz Take10 programı, sizi 10 gün içinde günde 10 dakika meditasyon uygulamasıyla tanıştırarak sizi rahatlatırken, bir abonelik, yalnızca birkaç dakikadan bir saate kadar daha derin bir farkındalık egzersizleri yelpazesine erişimin kilidini açıyor.
 3. 3. Keelo

  Keelo spor yapmak isteyen, ancak bunu gerçekleştiremeyenler için biçilmiş kaftan. Yalnızca hedeflerinize dayalı bir egzersiz planı tasarlamakla kalmaz, aynı zamanda antrenmanın her aşamasında ne yapacağınızı açıklar, böylece başlamadan önce tam olarak ne bekleyeceğinizi bilirsiniz.
 4. 4. Dashlane

  Dashlane, kişisel parolaları, kimlikleri ve kişisel ayrıntıların yanı sıra kredi kartı ve dijital ödeme bilgilerini sizin saklamanıza gerek kalmaması için güvenli bir şekilde saklar. Uygulama sizin için güvenli şifreler oluşturacak, böylece hiçbiri aynı olmayacak ve kayıtlı adresinizi, iletişim ve ödeme bilgilerinizi otomatik olarak yüklediğinden çevrimiçi ödemeleri saniyeler içinde tamamlamanıza yardımcı olacaktır.
 5. 5. Evernote

  Not aldığınız ya da almak istediğiniz her şeyi size hatırlatan bir uygulama. Daha sonra bakmak istediğiniz web siteleri, pinler, sosyal medya uygulamaları ve kişisel notlar için ideal.
 6. 6. Healthy Living

  120.000'den fazla gıda ve kişisel bakım ürününde tam olarak hangi bileşenlerin bulunduğunu açıklayan kapsamlı, derecelendirmeye dayalı bir uygulama olan Healthy Living, sağlıklı beslenme ile ilgili her konuda bilgi veriyor.
 7. 7. Hours Keeper

  Serbest bir çalışansanız müşterilerinizle olan planlamalarınızda size yardımcı olacak bir uygulama arıyor olabilirsiniz. Hours Keeper, birden çok müşteride harcadığınız zamanı düzenleyerek süreci basitleştirir, ücretsiz PDF şablonuyla saatlerinizi ödeme dönemine göre sıralamanıza ve saniyeler içinde faturalar oluşturmanıza olanak tanır.
 8. 8. Binbin

  Yerli mikromobilite uygulaması olan Binbin, yaşadığınız şehirde trafiğe takılmadan, elektrikli skuterler aracılığı ile kısa mesafe seyahat imkanı tanıyor. Sadece bir yerden bir yere ulaşmak için değil, eğlence ve gezi amaçlı da kullanılabiliyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 2.196 gösterim

 • Toplam Viral: 6.188 gösterim
 • Toplam Seed: 37.417 gösterim
 • Toplam Direkt: 12.430 gösterim
 • Viral Puan: 1,50