759 gösterim
9,49 viral puan

Samsung Galaxy A7 Hakkında Merak Ettikleriniz

Samsung Galaxy A7 2017, Samsung Galaxy S8'i yani Samsung'un amiral gemisinin yanında 2017 yılında ki en önemli telefonu olacak.
alihandro 29.11.2016 saat 15:53
 1. Galaxy A7 Samsung'un amiral gemisi Galaxy S8'den bir sonraki büyük sürümüdür. Güney Kore'li teknoloji devinden gelen bilgi eksikliğine rağmen birkaç söylenti ve spekülasyon, gelişimi hakkında sağlam bilgiler ve çıkış tarihi hakkında haberler sızdırıldı. Yeni raporlar, oldukça öngörülecek olan akıllı telefonun, çok daha gelişmiş bir pil sistemi de dahil olmak üzere etkileyici özellikler ile geleceğini önermektedir.

  Samsung Galaxy Note 7'yi hatırladıktan sonra, birçok kullanıcı bir sonraki akıllı telefonun Samsung için ne olacağını merak etti. Görünüşe göre, tüketiciler Galaxy Note 7 tartışmasından sonra Samsung cihazlarının güvenlik özelliğini sorgulamaya başlıyor. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar şirketin Samsung Galaxy A7 2017'deki güvenlik özelliklerine daha fazla odaklanacağını ve yeni ahizesinin Galaxy Note 7 ile aynı kaderi yaşamayacağı düşünüyor.

  Birkaç rapora göre, yaklaşmakta olan Samsung'un yeni Android telefonu, inanılmaz bir ekran teknolojisi olan 5.5 inç ekrana sahip olacak. Samsung Galaxy A7 2017 cep telefonunun dış tasarımının aynı kalması beklense de, kaputun altındaki özellikler öncekinden daha gelişmiş olacak.

  Yeni Samsung Galaxy A7 2017, 32 GB ve 64 GB depolama kapasitesinden farklı iki değişkene ulaşacak. Bununla birlikte, cihazın ayrıca microSD yoluyla 256 GB'a kadar uzun bir depolama kapasitesine sahip olacağı yönünde söylentiler var. 

  Cihaz, Samsung'un kendi oktak çekirdeğinde ki Exynos 7870 işlemcisinde, 3 GB RAM ile eşleştirilmiş 1.8Ghz hızında çalışacak. Akıllı telefon, Android 6.0.1 Marshmallow mobil işletim sistemi ile birlikte gönderilecek; Bununla birlikte, cihazın piyasaya sürülmesinden birkaç hafta sonra Android 7.0 Nougat güncellemesini alacağı yönünde spekülasyonlar var.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 15 gösterim
 • Toplam Seed: 80 gösterim
 • Toplam Direkt: 664 gösterim
 • Viral Puan: 9,49