2.957 gösterim
18,48 viral puan

Samsung Galaxy S8 Hakkında Neler Biliyoruz? İşte Detaylar!

Samsung'un Galaxt Note 7 faciasından sonra, insanlar şirketin bir sonraki amiral gemisi telefonunu telafi açısından çok sağlam bekliyor. Samsung çıkacak telefonlarla ilgili resmi bir açıklama yapmamasına rağmen, cihazın tasarımı ve donanımsal özellikleri sızdırıldı. Tabiki bunlar birer iddia fakat yine de bir göz atalım.
Tahsin Karabulut 19.12.2016 saat 12:34
 1. Samsung Galaxy S8 Yeni Nesil Parmak Okuyucu ve Iris Tarayıcı


  Xdadevelopers tarafından ortaya sürülen iddialara göre, telefonun arka yüzeyinde tıpkı LG G5 gibi bir parmak izi okuyucusu olacak. Yeni parmak izi okuyucunun 1mm cam kılıftan dahi izi yakalayabildiğini. Synaptic'in yeni teknolojisini kullandığını bildirdi. Iris tarayıcı özelliği ise daha önce Samsung Galaxy Note 7'ye eklenmişti fakat telefon facia ile sonuçlandığı için S8'de geri dönüş yapabilir.

  Samsung Galaxy S8 ile Birlikte Gelecek Bluetooth 5.0


  En yeni Bluetooth sürümü olacak olan Bluetooth 5.0, Bluetooth SIG tarafından onaylanmıştı. Gamenguide'a göre Bluetooth 4.0'dan 2 kat daha iyi hızlı olacağı ve yaygınlıkla kullanılacağı belirtildi. Bluetooth 5.0, S8 için kullanılabilir.

  Samsung Galaxy S8 Ses Performansı


  Harman'ı geçtiğimiz ay satın alan Samsung, S8 için daha gelişmiş ses teknolojisini kullanacağını düşünüyoruz. Ayrıca S8 için Stereo hoparlör olacağı da söylentiler arasında. Hoparlörün telefonun hangi konumda olacağı henüz bilinmiyor.

  Samsung Galaxy S8 Ekran Özellikleri


  Telefonun Ekran-Çerçeve oranı %90 gibi fazla bir oran olacağı iddia ediliyor. Xiaomi Mi Mix'e benzeyen neredeyse hiç çerçeve olmayan bir tasarım olabilir. Morover, telefonun Samsung Galaxy Note 7'de kullanılan Samsung'un Y-OCTA görüntü teknolojisini kullanacağı iddia ediyor. • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim
 • Twitter: 152 gösterim

 • Toplam Viral: 176 gösterim
 • Toplam Seed: 160 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.621 gösterim
 • Viral Puan: 18,48