2.340 gösterim
21,67 viral puan

Microsoft Surface Phone Hakkındaki Detaylar

Microsoft Surface Phone, bir kişisel bilgisayara benzer bir aygıt olarak işlev gören bir telefon olacak ve bu önümüzdeki yıl Microsoft hayranlarının çıkmasını merakla beklediği bir cihaz.
alihandro 07.12.2016 saat 15:17

 1. Microsoft CEO'su Satya Nadella, Windows 10 Mobile'ın Surface Telefonunu pazardaki diğer akıllı telefonlar arasında öne çıkaracağını açıkladı. CEO, Surface Phone'a yönelik planlarının bir kişisel bilgisayarın işlevselliği ile birlikte bir mobil cihaz olması gerektiğini vurguladı.

  Kullanıcılar, kişisel bilgisayarlardan ve tabletlerden akıllı telefonlara Windows 10 kullanımında bir değişiklik göreceklerdir. Ellerin avucuna sığdığında Windows platformunun nasıl faydalı olacağını test edebilecekler.

  Microsoft hayranları önümüzdeki yıl çıkacağını umuyor olsalar da, Microsoft Surface Telefonunun piyasaya çıkmasıyla ilgili bir haberi henüz paylaşmadı. Nadella, "Bugünün pazar liderleri tarafından tanımlandığı gibi değil, en nihai mobil cihaz olanı konusunda benzersiz bir şekilde ne yapabildiğimizle telefon pazarında olmaya devam edeceğiz" dedi

  .


  Microsoft CEO'su, şirketin cihazı benzersiz ve kullanışlı hale getireceğini belirtti. Microsoft Surface Telefonunun Qualcomm'dan yeni bir tanıtım olan Snapdragon 835 işlemci ile birlikte geleceği yönünde söylentiler var. Ayrıca, gelecek sürümü iki RAM seçeneğine sahip olacak: biri 4GB RAM ve diğeri 6GB RAM.

  Daha önceki sızıntılar, ekran boyutunun 5,5 inç olabileceğini ve kalem ve klavye gibi aksesuarlarla birlikte geleceğini belirtti. Cihazın başlangıç ​​fiyatı yaklaşık 699 dolardır ve 1,100 dolara kadar çıkabilir.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 49 gösterim

 • Toplam Viral: 61 gösterim
 • Toplam Seed: 108 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.171 gösterim
 • Viral Puan: 21,67