2.970 gösterim
28,83 viral puan

2017 Hatıralarınızı Kaydedecek En İyi Günlük Uygulamaları!

Yeni bir yıl, günlük tutmak gibi alışkanlıklarınız için yeni bir fırsat demek. Günlük tutmanın sağlık açısından harikalar yarattığı ispatlanmıştır. Düşüncelerinizi ifade etmek için aşağıdaki uygulamalardan birini indirip günlük tutmaya başlayabilirsiniz.
Tahsin Karabulut 27.12.2016 saat 10:23
 1. 1- DAY ONE

  Day One'ı güzel yapan şeyler, muhteşem arayüzü, hava durumu ve konum verilerini saklayabilme kategorileştirme ve fotoğraf, harita desteği de sunuyor.

  Uygulama Sadece IOS'da Mevcut. Fiyatı İse 5$

  2- JOURNEY

  Fantastik görünümlü bir günlük uygulaması olup, aynı zamanda masaüstü versiyonu da bulunmakta. Fotoğraflar, yerler, anılar ve daha fazlasını sonraki nesiller için kaydedebilirsiniz..

  Uygulama Sadece Android'de Mevcut. Ücretsiz.

  3- MOMENTO

  Momento, günlüklere yeni bir yaklaşım getiriyor; bu nedenle düşüncelerinizi ve duygularınızı ifade edebileceğiniz bir yer yerine, ne yapmak istediğinize dair bir günlüğünüz olmasını isterseniz, Momento tam size göre.

  Uygulama Sadece IOS'da Mevcut. Ücretsiz.

  4- PENZU

  Penzu çok kapsamlı ve özellik dolu bir uygulama. Android ve iOS uygulamalarının yanında, her yerden oturum açabileceğiniz bir web arayüzü ile de destek vermekte. Belirli bir ücret karşılığında, gelişmiş güvenlik ve ek özelleştirmeler gibi ekstra özelliklere sahip olabiliyorsunuz.

  Uygulama IOS ve Android'de Mevcut. Ücretsiz

  5- DIARO

  Diaro, Penzu gibi Android, iOS ve web ortamında çalışıyor. Bazı rakiplerinin özelliklerinden ve estetik çekiciliğinden yoksun olsa da, günlük yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip.

  Özellikle dikkat çekici arama fonksiyonu - anıları ve nostaljiyi bir an hatırlamanıza yardımcı oluyor. Dropbox senkronizasyon desteği de mevcut.

  Uygulama IOS ve Android'de Mevcut. Ücretsiz


 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 39 gösterim
 • Twitter: 29 gösterim

 • Toplam Viral: 388 gösterim
 • Toplam Seed: 103 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.479 gösterim
 • Viral Puan: 28,83