202.474 gösterim
997,41 viral puan

Türk Telekom 9’uncu Kez Türkiye’nin En Değerli Telekomünikasyon Markası Oldu!

Türk Telekom, 2016 yılının Ocak ayında gerçekleştirdiği tek marka birleşmesi sonrası marka değerini yıllık bazda yüzde 11 oranında artırarak tüm zamanların en yüksek marka değerine ulaştı.
Tahsin Karabulut 28.02.2017 saat 14:27
 1. Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, mobil, sabit ses, genişbant ve TV hizmetlerini tek noktadan sunan müşteri odaklı, entegre yapısı ile marka değerini yıllık bazda yüzde 11 oranında artırarak tüm zamanların en yüksek marka değerine ulaştı.

  Uluslararası marka değerleme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan, dünyanın en değerli telekomünikasyon markalarına yer veren ‘Telecoms 500’ listesi Barselona’da gerçekleştirilen Dünya Mobil Kongresi’nde yayınlandı. ‘Telecoms 500’ 2017 listesine göre Türk Telekom, 9. kez ‘Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası’ oldu. Türk Telekom elde ettiği bu başarı ile Türkiye’nin ‘lider telekomünikasyon markası’ olduğunu bir kez daha kanıtladı.

  Türk Telekom CEO’su Dr. Paul Doany,

  “Bu vizyonumuzdan hareketle, 81 ilimizdeki her bir tüketicimizin ihtiyacını anlamak ve bu ihtiyaçları karşılamak en büyük önceliğimiz. Türkiye’nin tamamına yayılan altyapımız ve üzerinde geliştirdiğimiz hayatın her alanına dokunan inovatif ürün ve servislerimiz ise en büyük gücümüz. Türkiye’nin en sevilen dijital müzik platformu TÜRK TELEKOM MÜZİK, lider dijital oyun platformumuz PLAYSTORE, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi yayın haklarına sahip TIVIBU ve Türkiye’nin en geniş eğitim içeriğine sahip online eğitim platformumuz VİTAMİN ile müşterilerimize kesintisiz ve yüksek kalitede iletişim ve eğlence deneyimi sunuyoruz. Gençlik markamız SELFY ile gençlere, yaşam tercihlerine ve zevklerine göre özelleştirebilecekleri bir dünya sunuyoruz. 2017 yılında da inovatif ürün ve hizmetlerimizle, müşterilerimizin her zaman, her yerde, kullandıkları her akıllı cihazda yanlarında olmaya ve marka değerimizi müşterilerimiz için faydaya dönüştürmeye devam edeceğiz.” dedi.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 123.674 gösterim
 • Toplam Seed: 203 gösterim
 • Toplam Direkt: 78.597 gösterim
 • Viral Puan: 997,41