310.978 gösterim
3,01 viral puan

Sokak Köpeğine Tümör Ameliyatı

Bursa’da karnında 6 kiloluk tümör bulunan sokak köpeği, Osmangazi Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi’nde 4 saat süren operasyonun ardından hayata tutundu.
sosyotrend 22.06.2017 saat 15:57
  1. Yoğun bakımda çıkan ve sağlığına tüm hızıyla kavuşan Yaşam ayağa kalktı. Tamamen iyileşene kadar Osmangazi Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi’nde tutulacak olan köpek daha sonra doğal yaşamına bırakılacak.

  2. Osmangazi Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi, karnında 6 kiloluk tümör bulunan sahipsiz bir köpeğin hayata tutunmasını sağladı. Barınak ekipleri tarafından Gökçeören Mahallesi’nde bulunan 5 yaşındaki kangal kırması cinsi köpek Türkiye ve Avrupa'nın en büyük ve en donanımlı merkezlerinin başında gelen Osmangazi Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi’ne getirildi. Yapılan tetkiklerde köpeğin karnında 6 kiloluk tümör olduğu belirlendi. Barınak ekipleri, vakit kaybetmeden köpeği ameliyata aldı. Yaklaşık 3 saat süren başarılı bir ameliyatın ardından köpeğin vücudu tümörden temizlendi. Ekiplerin ‘Yaşam’ adını verdiği köpek ameliyatın ardından hayata yeniden ‘merhaba’ dedi.
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 101.606 gösterim
  • Toplam Seed: 103.209 gösterim
  • Toplam Direkt: 106.163 gösterim
  • Viral Puan: 3,01