2.035 gösterim
21,42 viral puan

Gelecekte İnsanlığı Nasıl Bir Teknoloji Beklediğini Gösteren Kareler

Gelecek herkesin merakla beklediği ama kimsenin nasıl olacağını bilemediği bir karmaşa. Sadece tahminler yapılabilir, öngörülerde bulunulabilir.
sosyotrend 20.09.2017 saat 15:05
 1. Polis Araçları

  Uçan arabalar çağı geldiği zaman tabi ki polisler de döneme ayak uyduracaktır. Artık suçluları yakalamak çok kolay.
 2. Telefonlar

  Gelecek telefonları için bir sürü tahnin var şu kafar hafızalı, bu kadar çekirdekli olacak falan. Tam saydam da olabilir, rulo gibi kıvrılabilir de bilinmez.
 3. Uçaklar

  Geleceğin uçakları günümüzün uzay araçlarını andıracağı tahmini şuan en geçerli olanı.
 4. Gemiler

  Her şey gelişir de gemiler gelişmez mi? Geleceğin gemileri adeta hız rekortmeni olacak. Bu gemilerin çıkartacağı köpükler... (anlayamazsınız)
 5. Bilgisayar Telefon karışımı Garip İcatlar

  Henüz nasıl bir şey olacağı bilinmese de gün gelecek bir alet çıkacak. Verilerini gökyüzüne yansıtıp o şekilde kullanacak insanlar, Patenti alınmadı henüz düşünmekte fayda var.
 6. İleri Bina Teknikleri

  Günümüzün çok katlı gökdelenleri gelecek için sadece komik yapılar olarak kalacak. Teknolojinin alabildiğine geliştiği bu çağlarda her katında farklı dünyaların olacağı binalar inşa edilecek.
 7. Evler

  Geleceğin evleri tamamen güneş enerji ile donatılacak. İnsanoğlu doğanın ne kadar güzel bir şey olduğunu hatırlayıp bu evleri çevre dostu yapacak.
 8. Uçan Taşıtlar

  Tüm bilmkurgu filmlerinin vazgeçilmezi uçan arabalara daha var, yolda ama geliyormuş. Onlar gelene kadar böyle garip şeylere binip oradan oraya gidilebileceği düşünülüyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 38 gösterim
 • Twitter: 74 gösterim

 • Toplam Viral: 124 gösterim
 • Toplam Seed: 95 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.816 gösterim
 • Viral Puan: 21,42