378 gösterim
31,50 viral puan

Uzaydan Bile Fark Edilen Aşk Tüm Dünyayı Gözyaşlarına Boğdu

İngiltere'de yaşayan Becca ve Dan Thomas çifti bir kahve dükkanında tesadüfen tanıştı.Hikayeleri İngiltere'de başlayan ancak tüm dünyayı bırakın, uzayda bile fark edilen iki sevgilinin hüzün oldu hikayesi günün en çok konuşulan haberi oldu.
HaberSelf 21.05.2019 saat 15:50
 1. Tesadüfen tanışan ikilinin arkadaşlığı aynı akşam, Dan'in arkadaşının bir gece kulübünde çalacağını ve Becca'nın kendisine katılıp katılmayacağını sormasıyla pekişti.
 2. Dan ve Becca müzik dolu eğlenceli bir gece geçirdi ve aralarındaki yakınlaşma aşka dönüştü.
 3. Ancak bir gün Dan, Becca'ya ileri evre kanser hastası olduğunu söyledi.Dan'in ölümcül kanser hastalığı olduğunu öğrenen Becca ne olursa olsun Dan ile evlenmeyi istedi.
 4. Evliliğe giden süreçte Dan kanser tedavisini adım adım sosyal medyada paylaştı ve paylaşımlar 20 milyon kişi tarafından izlendi.Dan'ın kanser tedavisi süreci Uluslararası Uzay İstasyonu çalışanları tarafından bile fark edildi.
 5. Rus kozmonot cuzaydan Dan'a, "İnsanları gerçek hayatlarını yaşamaları, yaşamının her anından keyif almaları ve güçlü olmaları için cesaretlendiriyorsun" mesajını göndermişti.
 6. Çift 12 Eylül 2018 tarihinde dünya evine girdi.Çiftin evlendiği tarihte Dan'in hastalığı ilerlemişti ve aşırı kilo kaybeden Dan değneklerle ayakta durabiliyordu.
 7. Evlilik gününde değnek kullanmayan Dan'e o gün yürüyebilmesi için en büyük desteği eşi Becca verdi.Düğün töreninin hemen ardından Dan tedavisi için hastaneye geri döndü fakat Dan'in durumu gün geçtikte daha da kötüleşti.
 8. Bu süreçte Dan'e en büyük desteği eşi Becca yanında bir an olsun ayrılmayarak verdi.Dan, evliliğinin henüz 16'ncı gününde senelerdir savaş verdiği kansere karşı mücadelesini ne yazık ki kaybetti ve 28 Eylül 2018 tarihinde yaşama gözlerini yumdu.
 9. Eşini kaybeden Becca, Dan ile yaşadığı güzel anları "Love What Matters" adını verdiği blogunda yazmaya başladı.Becca'nın kaleme aldığı blog bugün milyonlarca kişi tarafından okunuyor ve kendini ümitsiz hisseden çok sayıda kişiye örnek oluyor.
 10. Dan ile geçirdiği her anı unutamayacağını söyleyen Becca, "Biz ayrılamayız. O benim en iyi arkadaşımdı ve ne pahasına olursa olsun beni destekledi. Önemli olan bir kişiyi ne kadar uzun süre tanıdığınız değil, onunla ne kadar süre vakit geçirdiğinizdir" diyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 12 gösterim
 • Toplam Direkt: 364 gösterim
 • Viral Puan: 31,50