14.709 gösterim
49,03 viral puan

Trump 2017 Yılında İnternetin Fişlerini Kesebilir!

30 yıldır teknoloji analistliği yapan Tim Bajarin 2017 yılında Trump'un teknolojik olarak yapabileceği adımları anlattı.
Tahsin Karabulut 26.12.2016 saat 17:18
 1. Donal Trump'ın ABD başkanlık seçimlerini sürpiz bir şekilde kazanmasının ardından teknoloji değişecek gibi. Business Insider'a göre, Trump, internet özgürlüklerinde büyük bir etki yaratacak. ABD Başkan Vekili, internet özgürlüğü savunucularının son derece endişe ettiği bazı yorumlar yaptı. "Trump, ISIS ile savaşmak için interneti "kapatacak" ve insanların kendileri hakkında olumsuz rapor yayınlayan medya organlarını dava etmelerini kolaylaştırmak için hakaret yasalarını açacak "

  Bajarin'in belirttiği gibi, Trump'ın Apple CEO'su Tim Cook, Microsoft CEO'su Satya Nadella ve Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk ve diğerleri gibi teknoloji devi liderlerle yaptığı son toplantı, Trump ile endişelerini paylaşmalarına izin verdi. Trump çok öngörülemeyen bir lider ve teknolojiye bakış açısının ne olabileceği belli değil. Fakat teknik dünyaya başkanlığı boyunca ilerleme sağlayacak zarar verecek hiçbir şey yapmadığından emin olmaya çalışması gerekiyor.

  PEKİ BU İDDİALARI ORTAYA ADAM KİMDİR NEYİN NESİDİR?

  Tim Bajarin, kişisel bilgisayarlar ve tüketici teknolojisi alanlarını kapsayan önde gelen endüstri danışmanı, analisti ve fütüristlerden biri olarak tanınmaktadır. Bajarin şuan, Creative Strategies Inc'in Başkanı ve 1981'den beri sektördeki önde gelen donanım ve yazılım üreticilerinin çoğuna analiz sağlayan danışman olarak görev yapıyor.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 9.498 gösterim
 • Twitter: 113 gösterim

 • Toplam Viral: 9.632 gösterim
 • Toplam Seed: 300 gösterim
 • Toplam Direkt: 4.777 gösterim
 • Viral Puan: 49,03