1.923 gösterim
24,97 viral puan

2017 Yılında Trend Olacak 2 Akıllı Telefon!

DroidLifesitesi 2017 yılında insanlar arasında trend olacak 2 akıllı telefonu anlattı. İşte DroidLife sitesine göre 2017'nin baba telefonları.
Tahsin Karabulut 28.12.2016 saat 14:58
 1. Samsung gibi büyük markaların yanı sıra OnePlus gibi küçük markalar da 2017'de heyecan verici projeler ile geliyor!

  2016 yılında, Samsung'un Galaxy Note 7 patlamasıyla çektiği zorluklar dahil olmak üzere, Android akıllı telefon endüstrisinde bazı büyük değişikliklere şahit olduk. Ancak Droid Life'a göre 2017 yılı, Android akıllı telefonlar için müthiş olacak.

  Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge

  Samsung, Galaxy S7 ve S7 Edge ile büyük başarı elde etti. Ancak Not 7'nin batarya sorunlarının ve daha sonra gerçekleşen felaketler yüzünden, Güney Koreli şirket muhtemelen bu telefonları geliştirmek için uzun mesayi harcayak. Bu nedenle, teknoloji analistleri yaklaşmakta olan Galaxy S8'in çok özel olacağını umuyorlar.

  Güney Koreli şirketin premium akıllı telefonlara geçmesinden iki yıl sonra Galaxy S6 ve ardından Galaxy S7 akıllı telefon dizaynlarından kullanıcılar biraz bıkmış durumda. Samsung büyük olasılıkla Galaxy S hattının potansiyel olarak yenilenmesi için S8'i bekliyor.

  Haberler, Samsung'un yalnızca iki boyutta kavisli cihazlar sunabileceğini ve S8'in düz bir sürümünü piyasaya çıkarmayacağını öne sürüyor. Yeni çıkacak Samsung amiral gemisi akıllı telefonlar ayrıca 4K ekran çözünürlüğü ile birlikte gelebilir. Bu spekülasyonlar ve söylentilerin doğru olması halinde yaklaşmakta olan akıllı telefonların en yeni yonga seti tarafından güçlendirilmesi gerekecek.

  Ayrıca, OLED çerçevesiz ekran ile ilgili spekülasyonlar ve fiziksel giriş düğmesini bırakma spekülasyonları da var. Teknik analistler ayrıca Samsung'un amiral gemisi serisine USB Tip-C desteği eklemesini bekliyorlar. İşletim sistemi söz konusu olduğunda S8 TouchWiz ve Nougat Android Sürümü ile piyasaya çıkacak.
  Ayrıca, kulaklık jakını çıkarma, parmak izi okuyucu, çerçevesiz ekran, Özel Yardımcı Düğme ve telefonun Nisan ayında çıkacağı öne sürülüyor.. Görünen o ki, Güney Koreli şirket, tamamen yeni telefon tasarımı için gerekli süreyi Nisan'ın sonlarına kadar uzatıyor.

  Samsung, Not 7 hikayesinin yeniden gündeme gelmesine izin vermemek için fazla tempinli davranıyor.

  OnePlus 5


  Android alanındaki bir diğer önemli şirket Çin merkezli OnePlus. ZDNet'e göre, şirketin önümüzdeki yıl OnePlus 5'i çıkarıp OnePlus 4'ü es geçeceği yönünde spekülasyonlar var. OnePlus 5'in, cam veya seramik bir gövde ile birlikte gelmesi bekleniyor.


  Bilindiği üzere OnePlus'ın en yeni telefonu OnePlus 3T. Mevcut spekülasyonlar doğruysa, bir sonraki OnePlus amiral gemisinin tasarımı çok farklı olacak. OnePlus, OnePlus X ile başlatılan değişen şeyler geleneğini izleyerek muhtemelen orijinal olmaya devam edecek. OnePlus 5, bir Qualcomm Snapdragon 835 yonga seti ve bir de 5.3 inç ekranla birlikte gelebilir.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 63 gösterim
 • Twitter: 117 gösterim

 • Toplam Viral: 241 gösterim
 • Toplam Seed: 77 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.605 gösterim
 • Viral Puan: 24,97