1.058 gösterim
11,76 viral puan

Samsung'un Amiral Gemisi Olacak Telefonu Galaxy S8 Geç Gelebilir

Samsung Galaxy S8'in Çıkışında Geçikme Olabilir
alihandro 09.11.2016 saat 10:37
 1. Samsung Galaxy S8 Geçmi Çıkacak?

  Samsung S7'den sonra ki amiral gemisi olacak Galaxy S8 çıkış tarihi ve özellikleri Samsung için büyük bir öneme sahip. Galaxy S7'ye baktığımızda S8'de olacak özellikler de epey bir değişiklik var. Samsung uzmanları yeni kişisel asistan ve ekran gelişmeleri gibi özellikleri üzerinde çalışıyorlar.

  Samsung "Bixby" adında ki şirketin marka adını ve haklarını satın aldı peki "Bixby" nedir? kişisel bilgi yönetimine hizmet eden bir uygulama.

  Samgung yeni amiral gemisinde "Bixby" kişisel asistanını entegre edebilir ve sadece Galaxy S8'e değil diğer telefon,tabletlere de bu yazılımı entegre edebilir. Samsung'un bu yeni asistanı diğer telefonlar için bekleneceğini düşünmüyor kimse Galaxy S8'le birlikte çıkarılacağı düşünülüyor bu yüzden Galaxy S8'in çıkışı geçikebilir. Geçmişde çıkan amiral gemileri MWC fuarında Mart ayında tanıtılmıştı, yeni amiral gemisinin ise Nisan'da tanıtılmasını bekliyoruz.

  Şuan için sadece bunlar dedikodu söylenti, bu haberler Lee Kyeong-tae’nin yani Samsung yöneticisi kısa bi zaman önce yeni gelecek amiral telefonu Galaxy S8 ile ilgili yaptığı açıklamalarla birleşiyor. Galaxy S8'de üst düzey bir yapay zeka kullanılacak. Samsung bu yazılım için, Viv Labs yani siri yapanlarla birlikte çalışıyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 12 gösterim
 • Toplam Seed: 90 gösterim
 • Toplam Direkt: 956 gösterim
 • Viral Puan: 11,76