1.013 gösterim
26,66 viral puan

Film Severlere Duyurulur! 2017 Yılında Çıkacak En İyi 3 Film!

2017 yılı film yılı olacak gibi. TME Films'in dağıtımını yaptığı 3 adet filmi sizler için derledik.
Tahsin Karabulut 07.04.2017 saat 15:44
 1. ·Maymunlar Cehennemi 3


  Gişe hiti serinin son halkası In War for the Planet of the Apes filminde Sezar ve onun takipçileri insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya gelirler. Fakat tüm inancına ve hırsına rağmen Sezar'ın ordusu büyük kayıplar verir. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile birebirde yüzleşmek için yola koyulur. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır...
 2. ·Yaratık: Covenant


  Koloni gemisi Covenant’ın mürettebatı galaksinin oldukça uzak bir köşesinde, keşfedilmemiş cennet olarak varsaydıkları bölgenin aslında karanlık ve çok tehlikeli bir yer olduğunu anlarlar. Gezegendeki yegane canlı lanetli Prometheus'un keşfinden sonra hayatta kalan 'sentetik' David’dir... Efsane biilimkurgu/macera yönetmeni Ridley Scott, Alien’da kendi yarattığı evrene, Prometheus ile başlayan yeni üçlemesinin ikinci filmi olan Alien: Covenant filminde geri dönüyor. Filmde yine Michael Fassbender'ı başrolde seyrederken, Katherine Waterston, Demian Bichir ve Billy Crudup gibi isimler eşlik ediyor.
 3. ·SAW : Legacy


  James Wan ve Leigh Whannell'ın ortaklaşa hayata geçirdikleri ve 7 filmlik bir seriye dönüşen Testere (Saw) geri dönüyor!
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 5 gösterim
 • Toplam Seed: 38 gösterim
 • Toplam Direkt: 970 gösterim
 • Viral Puan: 26,66