1.005 gösterim
12,11 viral puan

Samsung Galaxy S7 Jet Siyah Rengi Gelebilir

Samsung'un son amiral gemisi Galaxy S7 tamamen yeni bir renk olan Jet Siyah yani parlak siyah renk ile boyayabilirler.
alihandro 22.11.2016 saat 17:40
 1. Samsung, Galaxy S7 akıllı telefon serisi için müşterileri tamamen yeni bir parlak siyah renk seçeneği ile şaşırtabilir.Endüstri kaynaklarına göre, yeni eklenen renk, Apple'ın amiral gemisi iPhone 7 için bir seçenek olarak sunduğu 'Jet Siyah' kapağına benziyor.


  Rapor, Samsung'un artık durdurulan Galaxy Note 7 cihazının fevkalade piyasaya sürülmesinin ardından geldi ve muhtemelen Note 7 başarısızlığının bir sonucu olarak ortaya çıkan satış kayıplarını doldurmayı amaçlayan bir hareket.

  Güney Koreli üretici, dokuz aylık Galaxy S7 serisine yeni renk seçenekleri ekleyerek iyi bir satış rekoru kırmayı planlıyor. Kore Herald'a göre, yeni Coral Blue S7, şu anda her gün yaklaşık 15.000 adet satıyor; Buna karşılık, iPhone 7 satışları günde yaklaşık 10.000 adet düştü.


  Şirket, satılan tüm akıllı telefonların yüzde 20'sini üretirken, iPhone üreticisi toplam pazarın % 103'ün üzerinde bir rakamla mobil pazara hakim durumda. Güney Koreli üretici ufacık bir farkla ( 0.9 ) ikinci.

  Note 7 durdurulduktan kısa bir süre sonra, bazı kullanıcılar S7 cihazlarının da ateş yaktığını ve patladığını bildirdi. Güney Koreli şirketin sevk ettiği on milyon Galaxy S7 cihazı arasında olası bir "dahili pil arızası" dair hiçbir şey olmadığını söyleyerek bir bildiri yayınladı.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 24 gösterim
 • Toplam Seed: 83 gösterim
 • Toplam Direkt: 898 gösterim
 • Viral Puan: 12,11