1.270 gösterim
16,28 viral puan

Samsung Note 7 Cihazların Hizmetini de Bıraktı

Samsung Kanada, geçtiğimiz günlerde, Kanada piyasasındaki kalan Samsung Note 7 cihazlarının hizmetini devre dışı bıraktığını açıkladı. Kanadalı tüketicilerden cihazların geri iade edilmesi isteniyor.
alihandro 09.12.2016 saat 14:10

  1. Slash Gear'a göre, Samsung Kanada'nın kullanıcılara Samsung Note 7'yi teslim etmeye zorluyor. Note 7 akıllı telefon olarak çalışmaya son verilecek ve çevrimdışı not defterleri, medya oynatıcıları ve aynalar haline getirilecek.


    Samsung Note 7 cihazlarının işlevsel sınırlamaları, aynı kısıtlamayı uygulayan diğer ülkeler gibi pil ücreti sınırlamasını yüzde 60 civarında ve Bluetooth ve Wi-fi'yi de devre dışı bırakıyor. News Wire, bunun 12 Aralık 2016 gibi erken bir tarihte ve 15 Aralık tarihinden itibaren yürürlüğe girdiğini bildirdi; kullanıcılar tarih, arama yapma ve kısa mesaj göndermek için herhangi bir Kanada mobil ağına bağlanamayacak.    Samsung, Samsung Note 7'yi kullanan kullanıcıların, 7 Aralık ile 15 Aralık arasında satın aldığı mağazalara geri ödeme veya alışveriş yapmak için geri dönmelerini kuvvetle öneriyor. Samsung, kullanıcıları ağın devre dışı bırakılmasıyla ilgili bir itme bildirimi ile bilgilendirmeye devam ediyor. Ayrıca Samsung "Müşterilerimizin, Note7 cihazını iade etmeleri gerektiğini hatırlatmak isteriz" diye kendi web sitesinde mesaj paylaştı.


  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 4 gösterim
  • Toplam Seed: 78 gösterim
  • Toplam Direkt: 1.188 gösterim
  • Viral Puan: 16,28