100.873 gösterim
2,53 viral puan

Yeni Nesil Sanal Kart PeP ve Çığır Açan Özellikleri

Ödeme sistemlerinin her geçen gün daha da geliştiği bir dönemde PeP avantajlarıyla rakiplerinin birkaç adımönüne geçmeyi başarmış durumda.
sosyotrend 03.03.2021 saat 14:09
 1. 1. PeP ücretsiz sahip olunan hızlı, güvenli bir dijital cüzdan.

  Bu dijital cüzdana gün, zaman fark etmeksizin, dilediğiniz gibi para yükleyip, dünyanın her yerinde ve internette güvenle harcama yapabilir, PeP Visa ön ödemeli kartlara ücretsiz sahip olabilirsiniz.
 2. 2. PeP’in müşterilerine sunduğu en büyük avantajlardan biri döviz kur avantajı.

  İster internette iste PeP Visa kartlarla dövizle fiziksel alışverişte PeP araya bir aracı kurum koymadan harcanan para birimini direkt TL’ye çeviriyor. Bunu, bankalar arası kuru baz alarak olabilecek en düşük kurdan çeviriyor. Böylelikle tüketiciler klasik yöntemlere oranla çok büyük kur avantajları elde etmiş oluyorlar.
 3. 3. Aynı avantaj Türkiye ile yurt dışı arasındaki para gönderme ve alma işlemlerinde de geçerli.

  PeP ile 7 gün 24 saat çok düşük bedellere yurt dışına para gönderip alabiliyorsunuz. Hatta şu anda Avrupa ve İngiltere ile Türkiye arasında EUR ve GBP gönderimleri ücretsiz.
 4. 4. PeP, her alışverişte numarası değişen tek kullanımlık sanal kart

  PeP Visa Sanal Kart ile de online alışverişlerde güvenli bir seçenek sunuyor. Her alışverişte numarası değişen kart sayesinde tüketicilerin kart bilgilerinin çalınma riski ortadan kalkmış oluyor.
 5. 5. PeP sunduğu Pegasus Hava Yolları ile BolPuan avantajları ile de dikkat çekiyor

  Kullanıcılar tüm dünyada milyonlarca Visa anlaşmalı yerinde geçerli olan PeP Pegasus BolBol Kart ile yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinden, yurt içinde kredi kartı ile para yüklemelerinden ve yurt dışında ise ATM ile para çekme işlemlerinden BolPuan kazanabiliyor.

  Kazandıkları puanları Pegasus’tan uçak bileti ve ek hizmet satın alabilen kullanıcılar böylece hem PeP’in sunduğu avantajlı döviz kuru ile alışveriş tüm dünyada komisyonsuz ATM kullanımı, düşük maliyetle uluslararası para transferi, ödeme alabilme olanaklarından faydalanıyor hem de kazandıkları puanları uçak bileti alırken kullanabiliyor.
 6. 6. CarrefourSA alışverişlerini de es geçmemek lazım

  CarrefourSA marketlerinde her alışverişte, hiç bir harcama tutar sınırı olmaksızın harcamaların %5’ini hemen geri iade ediyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 336 gösterim

 • Toplam Viral: 28.231 gösterim
 • Toplam Seed: 39.864 gösterim
 • Toplam Direkt: 32.778 gösterim
 • Viral Puan: 2,53