4.402 gösterim
19,48 viral puan

Adobe Photoshop Express 5 Güncellemesi

IPhone ve iPad için Photoshop Express 5 uygulaması, otomatik olarak fotoğraf kolajlarının oluşturulmasına ve Google Fotoğraflar'a destek eklemek için Adobe tarafından güncellendi. Şirketin aktardığı gibi, kolaj yaratma en çok istenen özellikti.
alihandro 05.12.2016 saat 14:42

 1. Adobe Photoshop Express 5 ile iOS kullanıcıları şimdi fotoğraf editörünü uzman kolajlar oluşturmak için yepyeni bir modül haline getirdiler. Uygulamanın Camera Roll, Dropbox ve Facebook abonelik sahipleri için Creative Cloud'a erişmesinin yanı sıra artık Google ile sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyor.

  Yeni kolaj özelliği şimdi Photoshop Express 5'in ana cazibe merkezidir. Otomatik stil aktarımı ve akıllı yerleşim seçenekleri ile yeni özellik, uygulamaya inanılmaz derecede esnek ve derin bir katkı sağlamaktadır. Entegre olmasına rağmen, kolaj özelliği ayrı bir modül olarak bulunur, böylece dikkat dağıtıcı olmadan kullanımı kolaydır.  Photoshop Express 5'de, her bir fotoğrafın boyutunu parmağınızla ayarlarken her fotoğrafı ayrı ayrı düzenleyebilir ve bileşen fotoğraflarının boyutunu ve kırpıntısını değiştirmek için hareketleri yakınlaştırabilirsiniz. Kolaj modülünün bir özelliği, tamamen farklı bir görüntüye dayanan fotoğraf gruplamasına tek biçimli bir görünüm kazandıran otomatik bir Stil Aktarımı özelliğine sahiptir.

  Photoshop Express 5'in önceki sürümlerinde olduğu gibi, düzenleme fonksiyonları bir görüntüyü kırpmanıza, filtrelemenize, eklemenize ve düzeltmenize ve çeşitli sosyal medyaya kaydetmenize olanak tanır. Mac World'in aktardığı gibi, uygulamanın önceki sürümleri Adobe Creative Cloud ile birlikte çalışabilir hale getirildi, böylece aylık 10 dolarlık fotoğraf aboneliği planına abone olan profesyonel ve meraklı fotoğrafçılar ek düzenleme, senkronizasyon ve paylaşım için hesaplarında sakladıkları fotoğraflara erişebilirler.  Adobe Photoshop Express 5 ile popüler fotoğraf düzenleyicisine yeni bir kolaj mobil uygulaması yaptı. Photoshop Express'teki özelliklerin çoğunu kullanmak için bir Adobe girişine ihtiyacınız olmamakla birlikte, bir hesabınız varsa, gelişmiş özelliklerin ve diğer Adobe mobil fotoğraf uygulamalarının bağlantılarından yararlanabilirsiniz.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 6 gösterim
 • Toplam Seed: 226 gösterim
 • Toplam Direkt: 4.170 gösterim
 • Viral Puan: 19,48