3.285 gösterim
16,02 viral puan

AMD'nin Son Güncellemesi : Radeon Crimson ReLive Edition

AMD, Perşembe günü son sürücü güncelleme Radeon Crimson ReLive Edition'ı yayınladı. En yeni yazılım paketi, oyun topluluğundaki yüksek grafik talebini karşılarken, güç verimli ve kesintisiz oyun deneyimi sunar.
alihandro 09.12.2016 saat 13:21

 1. Öncülleri ile karşılaştırıldığında, Radeon Crimson ReLive Edition, önemli grafik uygulamalarında yüzde 30 performans artışı sağlıyor. Grafik tasarımcılarının, içerik yaratıcılarının ve oyun geliştiricilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulmuş yüksek performanslı bir grafik yazılımıdır.


  Radeon Technologies Group'un kıdemli başkan yardımcısı ve baş mimarı Raja Koduri, "Crimson ReLive Edition, oyuncuların en büyük oyun kazanımlarını paylaşmalarına ve yaratıcılara ücretsiz açık kaynak araçları sağladığı ve güçlü bir istikrar sağladığını" belirtti.


  Paketlenmiş Radeon Crimson ReLive Edition'da, oyuncular çevrimiçi oyun arkadaşlarıyla ve rakipleriyle kaydedilmiş oyun oturumlarını yakalayarak, aktararak ve paylaşarak oyunlarını "yeniden yaşatabilecekleri" Radeon ReLive'ı içeriyor.  Digital Trends'e göre Radeon Crimson ReLive Edition, otomatik olarak bozuk bir HDMI kablosu ve sinyal algılama geri dönüşümü gibi gelişmiş ekran ayarları ve teşhis panelini de içeriyor. Ayrıca 60Hz'de 4K video akışı için VP9 kod çözme ivmesi, PC oyununda Dolby Vision ve HDR 10 desteği, AMD FreeSync'de yeni bir kenarlıksız tam ekran modu, APU'lar için Skype performans arttırmaları ve ayrıca on iki düzine muhteşem özellik bulunuyor.

  Bu Radeon Crimson ReLive Edition paketi ayrıca, fare hareketlerinin hızına dayalı olarak frameratöre düzenleyen güç verimli bir denetleyicisi olan Radeon Chill'i de içeriyor. Daha serin ve daha sessiz bir sistemde mükemmel bir son kullanıcı oyun deneyimini korurken sistem güç tüketimini azaltmak üzere tasarlanmıştır.
  Radeon Chill'i destekleyen video oyunları arasında Counter-Strike, Call of Duty: Sonsuz Savaş, Warframe Dark Soul III, World of Warcraft ve Tomb Raiders'ın Yükselişi de bulunuyor. Radeon Crimson ReLive Edition şimdiye kadar AMD'nin Bugüne kadarki en büyük ve en iddialı yazılımıdır.


 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 3 gösterim

 • Toplam Viral: 35 gösterim
 • Toplam Seed: 205 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.045 gösterim
 • Viral Puan: 16,02