2.988 gösterim
15,73 viral puan

Apple Lightning Şarj Cihazı

IPhone kullanıcıları, Apple Lightning Şarj Cihazı'nın ne kadar kırılgan olduğunu biliyorlar. Fakat 20$ kâr etmek için evinizden olmayın 2$ şarj cihazlarından uzak durun.
alihandro 06.12.2016 saat 11:21

 1. Araştırmacılar sahte şarj cihazlarını, farklı tedarikçilerle birlikte dünya çapında 400 farklı paratoner satın alarak test ettiler. Kalite kontrolünden geçti ve 400 şarj cihazı arasında 397 başarısız oldu. 

  Trading Standards başkanı Lord Toby Harris, dünyadaki hükümlülerin, çoğu tehlikeli olan ve aşırı ısınan ve ev yangınlarına neden olduğu bilinen alay konusu ürünler için düşük maliyetli fırsatlarla sizi cezbetmek için internet platformları kullandıklarını söyledi. Ancak, biraz geç oldu, bir ev yakma olayı oldu. 

  Karışıklığı önlemek için bir adam karısından farklı bir renge sahip olmak için 10 dolara sahte bir şarj cihazı satın aldı. Üç hafta sonra 10 dolar felâkete yol açtı, adam şarj cihazını saatlerce sokete bıraktı ve telefon fişinden çekildi. Patlama ve yangınla sonuçlandı.  Orijinal bir Apple Lightning Kablosu yaklaşık 20-30 dolara mal olsa da, şarj cihazını kapatmak, yaklaşık 2 dolardan 10 dolara, yani nasıl görünmesini istediğinize bağlıdır. Bir otantik için birkaç kuruştan mahrum etmek muhtemelen buna değecektir, kazıklar yüksektir. Okunaklı bir şarj cihazı için 15 dolardan tasarruf etmeyi, ardından evinizi ateşle yemenizi istemezsiniz.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 9 gösterim
 • Toplam Seed: 190 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.789 gösterim
 • Viral Puan: 15,73