2.902 gösterim
16,49 viral puan

Apple Watch 3 Hakkında Detaylı Bilgi

Apple Watch 2'nin piyasaya sürülmesinden sadece birkaç ay sonra, smartwatch taraftarları önümüzdeki yıl çıkacak Apple Watch 3'ü merakla bekliyor. Apple kullanıcıları sunacakları yeni özellikleri heyecanla bekliyorlar.
alihandro 06.12.2016 saat 16:27

 1. Apple Watch 3 dairesel bir gövde ve eğri kenarlarla gelmesi bekleniyor. Bu tasarımın, geniş bir fonksiyon yelpazesini gerçekleştirmek için sinyalleri de kullanan akıllı saatler için en uygun görünüm olduğu söyleniyor. Apple kutu şeklindeki saatini korumayı seçtiği için hayranlar bu yeni tasarım değişikliğini dört gözle bekliyorlar. 

  Diğer şirketler, Samsung gibi dairesel şekle sahip başarılı akıllı saatler birçok tartışmanın konusu haline geldi.Apple Watch 3'ün smartwatch'a daha fazla işlev katan çok işlevli bantları da bulunduğu düşünülüyor. Bu bantlar, kullanıcı tarafından giyilmediğinde saat için bir koruma çantası veya destek görevi görebilir.   Bunun dışında, Apple'ın giyilebilir aygıtı, kullanıcıların hareket halindeyken dahi olsa kendi kendine yetişmelerini sağlayan ön yüz kamerasıyla çıkartılabilir. Sadece selfie için değil aynı zamanda video görüşmeleri için de yararlı olacak.

  Apple Watch 3 çıkışına gelince, Apple Watch 2 önümüzdeki yılın Eylül ayında piyasaya sürülebileceğinden, Apple Watch 2 çıktığında 2016 yılının aynı dönemi oldu. 470 dolar civarında satışa başlayabilir.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 3 gösterim

 • Toplam Viral: 30 gösterim
 • Toplam Seed: 176 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.696 gösterim
 • Viral Puan: 16,49