7.649 gösterim
77,26 viral puan

Yılbaşı Gecesini Evde Bilgisayar Başında Geçirecekler İçin En İyi Ücretsiz 5 Steam Oyunu!

Yılbaşını evde geçireceğim fakat evde yapacak bir planım yok diyenlerdenseniz, sizin için en iyi ücretsiz 5 Steam oyunu derledik. İşte o oyunlar
Tahsin Karabulut 31.12.2016 saat 13:01
 1. 1. SMİTE

  Smite (veya SMITE) Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen Üçüncü Gözden oynanan Moba(Çok Oyunculu Savaş Arenası) oyunudur. Oyun Mitolojiyi konu alır ve oyuncular da tanrıları kontrol etmektedirler.


  2. WARFACE

  Warface, Crytek tarafından geliştirilen, ücretsiz çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunudur. Crytek'in geliştirdiği ilk MMOFPS'dir. Crytek'in geliştirdiği CryEngine 3 motorunu kullanmaktadır ve oyun içi mapler de çok sayıda Türkiye'ye ait yerler bulabilirsiniz.

  3. PALADİNS

  Paladins, Eylül 2016'da Hi-Rez Stüdyolarının erken erişimli bir ürünü olarak piyasaya sürülen, oyun oynamanıza özel, çok oyunculu, birinci sınıf bir shooter video oyunudur. Steam'de piyasaya çıktığından bir hafta sonra oyun Steam Spy'ye göre 800.000 indirmeyi çekti ve hizmetteki eş zamanlı kullanıcıların en popüler 10 oyunlarından biri oldu.

  4. WARTHUNDER

  War Thunder, Gaijin Entertainment tarafından Microsoft Windows, OS X, Linux ve PlayStation için geliştirilen devasa çok oyunculu çevrim içi savaş oyunudur. War Thunder dört ana para birimi kullanır: Gümüş Aslan, Altın Kartallar, Araştırma Noktaları ve Cabrio Araştırma Noktaları..

  5. BRAWLHALLA

  Brawlhalla, geçmiş ve gelecekteki tarihteki en sadık savaşçıların en iyilerinin, sonsuza dek şampiyonluk turnuvasında savaşan, övünme hakları, sonsuz mead ve bir beatdown sunmanın saf zevkiyle savaştığı, PC için bir 2 boyutlu platform savaşı olan bir oyundur. • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 4.545 gösterim
 • Twitter: 1.067 gösterim

 • Toplam Viral: 5.660 gösterim
 • Toplam Seed: 99 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.890 gösterim
 • Viral Puan: 77,26