1.918 gösterim
3,34 viral puan

Osmangazi Belediyesi Çevreye Duyarlılık Konusunda Emin Adımlarla Yürüyor! İşte Detaylar..

Bursa Osmangazi Belediyesi çevreye duyarlılık konusunda emin adımlarla yürürken aynı zamanda hayvan dostlarımıza yaptıkları yardımlarla ön plana çıkıyor.
Tahsin Karabulut 23.03.2017 saat 16:30
 1. Osmangazi Belediyesi’ne ait ‘Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi’, 2017 yılının ilk 2 ayında 926 sokak hayvanına bakım ve sağlık hizmeti verdi.Yalnızca Türkiye’nin değil, Avrupa’nın en büyük ve modern tesisi olan Osmangazi Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi, binlerce can dostuna sahip çıkmaya devam ediyor. Sokak hayvanlarının daha sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürebilmeleri için 10 yıldır faaliyet gösteren merkez, Türkiye’nin her yerindeki yardıma muhtaç sokak hayvanlarına da kucak açıyor. Başta kedi ve köpek olmak üzere birçok hayvanın tedavi edilmesine imkân sağlayan, ileri teknoloji cihazlarının bulunduğu tesiste, 2017 yılının ilk 2 ayında toplanan 926 bakıma muhtaç sokak hayvanın bakımı yapıldı. 675 hayvana da sağlık hizmeti verildi.ÇEVREYE DUYARLILIKTA EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORLAR!

  SU İSRAFINA OLAN İLGİ DİKKAT ÇEKİYOR!

  Osmangazi Belediyesi, 22 Mart Dünya Su Günü dolayısıyla vatandaşlara su dağıttı.Osmangazi Belediyesi, 22 Mart Dünya Su Günü’nü anlamlı bir etkinlikte kutladı. Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte, Çarşamba Pazarpark’ta bulunan esnaf ve vatandaşlara su dağıtıldı. Hayatın kaynağı olan suyun verimli kullanılmasına ve azalan su kaynaklarına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen etkinlikte, vatandaşlara su ikram edilerek, su bilinci oluşturulması, su tüketilmesinde ve atık suyun arıtılması ile bertaraf edilmesinin doğanın korunmasındaki önemi konularında bilgiler verildi.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 315 gösterim
 • Toplam Seed: 574 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.029 gösterim
 • Viral Puan: 3,34