105.353 gösterim
1,98 viral puan

En Çok Güvenilen ve Kullanılan Yerli ve Yabancı 7 Ödeme Sistemi

Ödeme sistemleri hayatımıza büyük kolaylık sağlıyor. Hem dünyada hem ülkemizde kullanılan ödeme sistemleri sayesinde para alıp gönderme işlemleri sorunsuz halloluyor.
sosyotrend 03.03.2021 saat 15:09
 1. 1. PayPal

  Paypal, insanların ve şirketlerin finansal bilgi sağlamadan ödeme gönderip almalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir e-ticaret ödeme platformudur. Kullanıcıların anında sadece e-posta adresiyle dünya çapında ödeme gönderip almasına olanak tanıyan en yüksek puan alan ödeme ağ geçitlerinden biridir.
 2. 2. Skrill

  Skrill, dünya çapında tanınmış ödeme ağ geçitlerinden biridir. Skrill, ödeme işleme ve para transferi söz konusu olduğunda modern ödeme taleplerini anlar.
 3. 3. Stripe

  Stripe, büyük bir güvenlikle dolandırıcılıkları önlemenize, geliri yönetmenize ve dünya çapında satışları artırmanıza olanak tanıyan uygulama arayüzüne bağlanırken işletmenizde sorunsuz bir fon anı sağlayan sağlam bir ödeme ağ geçididir. Ayrıca, ekosisteminizle bütünleşmenize yardımcı olan açık bir API sağlar.
 4. 4. 2Checkout

  2Checkout, işletmelerin dünyanın her yerindeki alıcılardan çevrimiçi ödemeleri kabul etmesine olanak tanıyan popüler bir küresel ödeme sistemidir. Hem satıcıların hem de müşterilerin ödeme sürecini kolaylaştırmasına yardımcı olan birçok özelliğe ve yerelleştirilmiş ödeme seçeneğine sahiptir.
 5. 5. SecurionPay

  SecurionPay, Windows, Mac, Linux, Android ve iOS gibi birden çok işletim sistemini destekleyen güvenli çevrimiçi ve mobil ödeme çözümleri sağlayan bir ödeme sistemidir. Çevrimiçi ödeme gerektiren ve ücretli abonelikler sunan şirketler için tek elden çözüm sağlayan en iyi platformlardan biridir.
 6. 6. BlueSnap

  BlueSnap, işletmelerin ödemeleri kolayca kabul etmesine yardımcı olmak için tasarlanmış küresel ödeme sistemidir. Bu sistem, işletmelerin küresel olarak ölçeklenmesini ve yerelden uluslararası müşterilere kadar ödemeleri kabul etmesini sağlar. Bu platform son derece güvenlidir ve riskleri en aza indirmek için dolandırıcılık önleme sistemi ile oluşturulmuştur.
 7. 7. PeP

  PeP’in müşterilerine sunduğu en büyük avantajlardan biri döviz kur avantajı. İster internette iste PeP Visa kartlarla dövizle fiziksel alışverişte PeP araya bir aracı kurum koymadan harcanan para birimini direkt TL’ye çeviriyor. Bunu, bankalar arası kuru baz alarak olabilecek en düşük kurdan çeviriyor. Böylelikle tüketiciler klasik yöntemlere oranla çok büyük kur avantajları elde etmiş oluyorlar.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 149 gösterim

 • Toplam Viral: 25.666 gösterim
 • Toplam Seed: 53.223 gösterim
 • Toplam Direkt: 26.464 gösterim
 • Viral Puan: 1,98