3.827 gösterim
18,95 viral puan

Battlefield 1 Güncelleme : Yeni Harita

Battlefield 1, Noel'in hemen öncesinde yeni bir harita yayınlayacak. Oyuncular, Battlefield 1'in yeni haritası olan Giant's Shadow'u ücretsiz olarak sunacaklarını ve yeni bir silah olan Crossbow kullanacaklarından dolayı mutluluk duyacaklar.
alihandro 10.12.2016 saat 12:40

 1. Giant's Shadow 13 Aralık'ta başta "Battlefield 1" için ve PC Gamer'ın bildirdiği üzere önceden sipariş verenler için çıkacak. Ardından, bir hafta sonra tüm "Battlefield 1" oyuncularına açık olacaktır.

  Game Rant'a göre, Giant's Shadow'daki "dev", devasa bir savaş alanına benzeyen çökmüş bir zepelin varlığına işaret ediyor. Bu arada, Crossbow, oyuncuların el bombalarını sessizce ve uzaktan ateş etmesine olanak tanır.

  Giant's Shadow, PC Gamer'ın bildirdiği üzere, I. Dünya Savaşı'nın yakınında Fransa'nın Selle Nehri boyunca kuruldu. "Battlefield 1" oyuncuları askerler ve tanklarla donatılmış bir savaş alanına gidiyorlar.


  Oyun yaratıcısı Electronic Arts'dan (EA) "Battlefield 1" için indirilebilir bir dizinin yalnızca başlaması bekleniyor. Oyunun çok oyunculu deneyimini genişletmek için önümüzdeki aylarda daha fazla yeni harita ve silah olacak.


  Bazı içerik ücretsiz olarak sunulacakken, bazıları premium veya ödeme yapan kullanıcılara sunulacak. Oyun direkt olarak ya da oyun piyasaya çıktığında bir sezon geçirerek satın alınabilirler. Origin PC, Xbox One ve PlayStation 4'te mevcut olan "Battlefield 1", birinci şahıs oyunudur (FPS).


 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 8 gösterim
 • Toplam Seed: 202 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.617 gösterim
 • Viral Puan: 18,95